Am29F800BB-70EC z adapterem DIL40 -pamięć flash, równoległa o organizacji 8/16-bit i pojemności 8 megabit (1M x 8bit / 512K x 16bit) 70ns - produkcji z adapterem TSOP48-->DIL40.
Może być także użyta jako bezpośredni zamiennik 2x pamięci eprom 27C400 / 27C4100 (tryb odczytu) - z możliwością łatwego przełączania się między różnymi firmware'ami przy czym dodatkowo nie wymaga ona kasowania promieniami UV
Stosowana jako zamiennik układów typu PROM / EPROM występujących np. w tunerach satelitarnych czy Amiga Kickstart
W celu przełączania się pomiędzy firmware'ami przed zaprogramowaniem należy połączyć 2 pliki (po 512KB każdy) w jeden plik (1MB) programem do łączenia plików (np. rodzimy dziellacz) i nim zaprogramować pamięć 29F800.
Wyboru pomiędzy pierwszym i drugim firmware dokonujemy poprzez zwarcie lub rozwarcie pinów A18 i GND zworką komputerową (jumper'em) lub np. podłączonym do w/w pinów przełącznikiem.
Wymiary pamięci z adapterem są zbliżone z obudową DIL40 pamięci Eprom.
Programowalna progtamatorami MiniPro/XGecu (TL866CS/A lub TL866II Plus) z adapterem 29F400/800/160 PDIP40 (poprzez adapter rozszerzający SN001-1)
Wyprowadzenia zgodne z DIL40. (PDIP)
- Piny PDIP typu precyzyjnego lub typu goldpin - wybór w atrybutach poniżej.
Piny typu precyzyjnego (tulejowane o okrągłym przekroju) można stosować zarówno w podstawkch standardowych, precyzyjnych jak i typu ZIF.
Są bardziej uniwersalne lecz droższe i delikatniejsze (prawdopodobieństwo złamania przy mocnym zgięciu) - polecamy do zastosowania w podstawkach precyzyjnych i standardowych.
Piny typu Goldpin (przekrój kwadratowy) można stosować w podstawkch typu ZIF i ewentualnie standardowych (aby umieścić je w podstawkach precyzyjnych konieczne jest zastosowanie pośtedniego gniazda typu IDC).
Są zatem mniej uniwersalne lecz tańsze i bardziej wytrzymałe (małe prawdopodobieństwo złanania nawet przy mocnym zgięciu) - polecamy do zastosowania w podstawkach typu ZIF.
Opisy i pomoc dla tego produktu >>